Gaisa Kondicionieris Tapām Aģents Apturēt Noplūdi PAG Eļļa, Gaisa Kondicionēšanas Sistēma, Luminiscences Noplūdes Noteikšanas R134A Dzesēšanas Eļļa

Jauns

€6.96

/ €10.55

Pieejams

Aizzīmju Punktiem:

1、Noplūdes Atklāšanas: galvenā funkcija noplūžu novēršana aģents remonts mikro noplūdes gaisa kondicionētāja auto.Tāpēc, ka tā ir sava fluorescences, to var izmantot arī, lai noplūdes konstatēšanai.

2、Praktiskā Izmantošana: remonts aģents var efektīvi samazina berzes pretestību gaisa kondicionētājs, tādējādi paplašinot pakalpojumu dzīvi, gaisa kondicionieris.

3、Likvidēšanu Valkāt: aģents var efektīvi ieziest ar kompresoru, novērsīs nodilumu un samazinātu neparastu troksni kompresora.

4、Uzlabota Dzesēšanas: aģents var efektīvi samazināt gaisa temperatūra izplūdē un uzlabot dzesēšanas efekts, gaisa kondicionieris.

5、, kas Satur Saldētas Eļļa: Augstas efektivitātes saldēti eļļu sastāvdaļas var samazināt izmantot iesaldētos eļļas, un nav nepieciešams, lai atkārtoti pievienot saldēti eļļu.

Funkcijas:

Ātri, slazdošanas-ātri un efektīvi aizpildīt noplūdes noslēgtā gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Ilgtermiņa noplūdes novēršana-Pēc injekcijas, ilgtermiņa efektīvi novērst nepilnības.

Vides aizsardzības un maigums—nav bojājumu, gaisa kondicionēšanas sistēmas un nepiesārņo gaisa kondicionēšana cirkulācijas sistēmā.

Kad tas izdarīts-viena laika, aizpildot var novērst ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, iztecēšanu, un to var izlabot iztvaikošanas lodziņu, kondensatoru, alumīnija caurules, gumijas caurules, O-gredzens un tā tālāk.

Stabilu sniegumu-Noplūdes atsauces aģents ir saderīga ar R134a, esteri, PAG, un ledusskapis eļļas, un ir stabilas ķīmiskās īpašības.

Vienkārša darbība-ātri aizpildīt šķidrums, un atrisināt problēmu, ka 4S veikalos nevar noteikt, ietaupīt laiku un pūles.

Instrukcijas:

1. Sagatavot sniega uzpildes rīki, atrast zemspiediena portu gaisa kondicionētāja, un izņemiet putekļu vāciņu.

2. Iedarbināt dzinēju un ieslēgtu gaisa kondicionieri dzesēšanas sistēmu, lai maksimāli.Lai nodrošinātu, ka kompresors ir vienmēr strādā,

Automašīnu durvju un logu.

3. Izplūdes gaiss.Gan kvalificēts un profesionāls gaisa kondicionēšanas apkopes personāla saprast.

4. Aizpildot, krata to nedaudz ar mutes pudeli uz leju, lai šķidrums tiek ievadīts.

5. Palaist gaisa kondicionēšanas sistēmu uz 15 minūtēm, lai padarītu noplūdes remonts aģents aprite.

6. Ja gaisa kondicionieris trūkst freonu, tas ir atjaunojams, līdz sajūgs ir iesaistīti.

7. Atcerieties, lai uz putekļu vāciņu un nepazaudējiet to.

Iepakojuma Saraksts:

1*Gaisa Kondicionēšanas Noplūdes Remonts Aģents

Piezīme:

1. Izvairīties no tiešiem saules stariem, lūdzu, glabājiet to vēsā un sausā vietā.

2. Glabāt prom no enerģijas un uguns.

3. Sargāt no bērniem.

Tagi: gaisa kondicionētāju eļļa, gaisa kondicionieris hermētiķu, gāze r134a dzesēšanas, gaisa kondicionieris, r22, nekpokka, Gaisa Kondicionieris Noplūdes, lv pag, R134a, o ring r134a, pag 100

Objektu Platums 0.0inch
Modeļa Nosaukums Gaisa Kondicionieris Noplūdes
Ārējās Testēšana Sertifikācija ce
Materiāla Tips r134a dzesēšanas
Postenis Augstums 0.0inch
Gads 2020
Postenis Svars 120g
Īpašas Pazīmes Luminiscences Noplūdes
Objekta Garumu 0.0inch

Uzrakstīt recenziju

Gaisa Kondicionieris Tapām Aģents Apturēt Noplūdi PAG Eļļa, Gaisa Kondicionēšanas Sistēma, Luminiscences Noplūdes Noteikšanas R134A Dzesēšanas Eļļa

Gaisa Kondicionieris Tapām Aģents Apturēt Noplūdi PAG Eļļa, Gaisa Kondicionēšanas Sistēma, Luminiscences Noplūdes Noteikšanas R134A Dzesēšanas Eļļa

Aizzīmju Punktiem: 1、Noplūdes Atklāšanas: galvenā funkcija noplūžu novēršana aģents remonts mikro noplūdes gaisa kondicionētāja auto.Tāpēc, ka tā ir sava fluorescences, to var izmantot arī, lai noplūdes konstatēšanai. 2、Praktiskā Izmantošana: remonts aģents var efektīvi samazina berzes pretestību gaisa kondicionētājs, tādējādi paplašinot pakalpojumu dzīvi,

Saistītie Produkti