Adobe Photoshop CC 2020 / 2021 - Pagarinātā Versija - Dzīves Laikā - Ātru Piegādi - Garantēta Produkta

Jauns

€26.77

Pieejams

Adobe Photoshop CC 2020 / 2021

Ja esat lietojis diezgan daudz jebkuru versiju Adobe Photoshop pirms, jums nebūs nekādu problēmu iegūt ap šo CS6 versiju, jo īpaši, ja jūs esat izmantojis CS4/CS5 pirms.Pats interfeiss un dizains Adobe Photoshop CS6 Extended tiek izmantots kā tas bija iepriekšējās iterācijas Adobe pakalpojumus ar CS5.

Photoshop CS6 ir daži pārsteigumi-veikalā lietotāji iepazinušies pat ar CS4 tostarp slapjš sukas, content-aware dziedināšanas sukas, smart atlases rīks un satura zina fona pildījumu.

Tāpat kā ar iepriekšējām versijām, Adobe Photoshop, lietošanas ir jāvienkāršo, un, kad jums ir ideja par to, ko jūs darāt, CS6 uzlabo jau minimālisma dizains, Adobe Photoshop CS5.

Sistēmas Resursu izmantošana CS6 ir ļoti labi-uzlabota ar to atbalsta 64-bitu operētājsistēmām.Lai gan jūsu sistēmas varētu būt bogged uz leju, ņemot atvērti vairāki logi, un jo īpaši strādājot ar ton slāņi, šī versija vai uzlabot to, ko CS4, CS3, un pirms tam paklupa uz.

Ar izvēlnēm ir mainījies nedaudz ar Adobe Photoshop CS6, tas nebija veic ļoti garu, lai mēs pierastu pie jaunās kārtības (kas faktiski bija minimāla).Par laimi, tastatūras saīsnes, kas joprojām ir tradicionālās uz vecākām versijām.Ja jūs neesat izmantot Photoshop pirms vai jums nav pieredzējis lietotājs, mēs ļoti iesakām kļūst izmantoti, lai dažas tastatūras īsceļus, kā tas var noskūties slodzes laiku, neatkarīgi uzdevums strādājat.

Viena lieta, par Adobe Photoshop CS6 Extended, ka mēs bijām pārsteigti ar to uzlabota vadāmība teksta.Salīdzinot ar vecākām versijām, šķiet, ka sniegšana fonti ir kļuvusi asāka un mazāk pixelated, nekā to, kas mēs esam, ko izmanto, lai ar Adobe Photoshop versijas pirms šī.

Kamēr Photoshop nav vieglākais programmu, lai saņemtu izmantoti, lai, ir stāva mācīšanās līkne, bet, ja jūs agrāk, ka tas ir labākais foto rediģēšanas suite mēs jebkad esam redzējuši.Mācīšanās līkni Adobe Photoshop ir kļuvusi mazāk saspringta, ar šo iterāciju, kā izvēlnes, un dizains ir kļuvis vairāk minimālisma.Tiešsaistes pieejama palīdzība no Adobe.com protams, jauniem un pieredzējušiem Photoshop lietotājiem.

Tagi: spēle mini pc, i7 mini pc, foto kalendāri 2021, msi mini pc spēļu, photoshop 2020, atslēgas photoshop, adob photoshop, photoshop, adob, android mini pc

Atmiņas Ietilpība 12 GB
Procesors Modelis 1
Izmantošana multivides
Izcelsme MUMS(Izcelsmes valsts)
Veids Mini-PC
Zīmola Nosaukums "Adobe"
Modeļa Numurs 2
Cietā Diska Ietilpība 120GB

Uzrakstīt recenziju

Adobe Photoshop CC 2020 / 2021 - Pagarinātā Versija - Dzīves Laikā - Ātru Piegādi - Garantēta Produkta

Adobe Photoshop CC 2020 / 2021 - Pagarinātā Versija - Dzīves Laikā - Ātru Piegādi - Garantēta Produkta

Adobe Photoshop CC 2020 / 2021 Ja esat lietojis diezgan daudz jebkuru versiju Adobe Photoshop pirms, jums nebūs nekādu problēmu iegūt ap šo CS6 versiju, jo īpaši, ja jūs esat izmantojis CS4/CS5 pirms.Pats interfeiss un dizains Adobe Photoshop CS6 Extended tiek izmantots kā tas bija iepriekšējās iterācijas Adobe pakalpojumus ar CS5. Photoshop CS6 ir daži pārsteigumi-veikalā lietotāji

Saistītie Produkti