EFERO 12Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs

Jauns

€17.08

/ €26.28

Pieejams

modname=ckeditor

modname=ckeditor

EFERO 12Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs

Amats: Pīlings atmirušās ādas , papēži , ienadžus , mitrinoša , balināšana

Paketē Iekļauts : 12Pair=12Pack pēdu pīlinga maska

Lietotāja Rokasgrāmata pareizas lietošanas ir ļoti svarīgi, būs ietekme uz spēkā kāju maska.

1. mazgāt un mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc tam nosusiniet pēdas. 2. lietotu šķērveida samazināt zīmogu kāju maska iepakojumā. 3. nodiluma pēdu maska, mēs ieteicams valkāt pāris normālas zeķes ārpusē, lai nodrošinātu pietiekamu kontaktu ar būtību. 4.izņemiet kāju maskas pēc 35-95 min, pēc tam tīra ar kājām. 5. Lielākā daļa cilvēku sākt ar peel off atmirušās pēc 48 stundām izmantošanas, bet sakarā ar dažādu ādas tipu, kāds var vajadzībām, lietot 2-3 pāri, lūdzu, izmantojiet kāju maska vēlreiz 48 stundas vēlāk. 6. nelietojiet masku, ja jums ir aktīva samazināt vai brūces. 7. mēs iesakām, lai jūs mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc 48 stundām lietošanas.

Piezīme: Pēc tam, izmantojot aptuveni 3 līdz 5 dienas, atmirušās pakāpeniski nokrist, 5-7days šajā procesā.Jo ikvienam ir vielmaiņas atšķiras, tā nokrišanas laiks ir arī atšķirīgs.

modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor EFERO 15Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs modname=ckeditor modname=ckeditor Amats: Pīlings atmirušās ādas , papēži , ienadžus , mitrinoša , balināšanas modname=ckeditor modname=ckeditor Paketē Iekļauts : 15Pair=15 Pack pēdu pīlinga maska modname=ckeditor Lietotāja Rokasgrāmata pareizas lietošanas ir ļoti svarīgi, būs ietekme uz spēkā kāju maska.modname=ckeditor 1. mazgāt un mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc tam nosusiniet pēdas. 2. lietotu šķērveida samazināt zīmogu kāju maska iepakojumā. 3. nodiluma pēdu maska, mēs ieteicams valkāt pāris normālas zeķes ārpusē, lai nodrošinātu pietiekamu kontaktu ar būtību. 4.izņemiet kāju maskas pēc 35-95 min, pēc tam tīra ar kājām. 5. Lielākā daļa cilvēku sākt ar peel off atmirušās pēc 48 stundām izmantošanas, bet sakarā ar dažādu ādas tipu, kāds var vajadzībām, lietot 2-3 pāri, lūdzu, izmantojiet kāju maska vēlreiz 48 stundas vēlāk. 6. nelietojiet masku, ja jums ir aktīva samazināt vai brūces. 7. mēs iesakām, lai jūs mērcēt kājas ar karstu ūdeni, pēc 48 stundām lietošanas.modname=ckeditor Piezīme: Pēc tam, izmantojot aptuveni 3 līdz 5 dienas, atmirušās pakāpeniski nokrist, 5-7days šajā procesā.Jo ikvienam ir vielmaiņas atšķiras, tā nokrišanas laiks ir arī atšķirīgs.

modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor modname=ckeditor

Tagi: augstas pedikīrs zeķes, kāju maska exfoliant, exfoli kāju maska, pēdu maskas, detox foot, kāju pedikīrs mājas, detox patch, pēdu skrubis, kājas mīkstas, kāju skrubis akmens

Veids Kāju Maska
Derīguma Termiņš 3. gads
Zīmola Nosaukums efero
Modeļa Numurs ZM19 kāju maska
pēdu pīlinga maska Pīlinga,mitrinošs,Balināšana
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Ādas Kopšana Pīlings Zeķes pedikīrs
Kāju Maska Maska Kājām
Valstī/Reģionā Ražošana Ķīna
Sastāvdaļas Ūdens,augu ekstraktu
Ietekme Pēdu Aprūpe, pīlings kājām
Sertifikācija GZZZ
NETO MASAS 35g
pēdu aprūpe pēdu pīlinga maska
Gabalu skaits Combo

Uzrakstīt recenziju

EFERO 12Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs

EFERO 12Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs

modname=ckeditor modname=ckeditor EFERO 12Pair Pēdu Pīlinga Maska Kājām Mitrinoša Pēdu Pīlingu, Masku, Pēdu Patch Tulznas Foot Scrub Zeķes Pedikīrs Amats: Pīlings atmirušās ādas , papēži , ienadžus , mitrinoša , balināšana Paketē Iekļauts : 12Pair=12Pack pēdu pīlinga maska Lietotāja Rokasgrāmata pareizas lietošanas ir ļoti svarīgi, būs ietekme

Saistītie Produkti